RECENT RESULTS
Thursday, October 16
USA Under-18 Team 3 at Providence 3 OT Box
Friday, October 17
Canisius 6 at Army 4 Box
Niagara 2 at Robert Morris 5 Box
Bentley 4 at Sacred Heart 1 Box
Northeastern 0 at Colgate 3 Box
Massachusetts 3 at Michigan State 5 Box
Miami 5 at Ohio State 1 Box
Ferris State 3 at St. Lawrence 2 OT Box
Clarkson 1 at Vermont 2 Box
American International 2 at Holy Cross 2 OT Box
Omaha 5 at Western Michigan 2 Box
Quinnipiac 3 at UMass Lowell 6 Box
Union 3 at Maine 0 Box
Lake Superior State 3 at Notre Dame 5 Box
New Hampshire 5 at Michigan 1 Box
Bowling Green 5 at Alabama Huntsville 0 Box
Wisconsin 0 vs Northern Michigan 2 Box
Minnesota State 5 at Minnesota Duluth 4 OT Box
Penn State 3 vs Alaska Anchorage 3 OT Box
North Dakota 3 at Colorado College 1 Box
Rensselaer 0 at Denver 3 Box
Air Force 3 at Alaska 4 Box
Saturday, October 18
Lake Superior State 1 at Notre Dame 5 Box
Canisius 0 at Army 3 Box
Sacred Heart 6 at Bentley 3 Box
Robert Morris 4 at Niagara 1 Box
Connecticut 1 at Merrimack 2 OT Box
Vermont 3 at Clarkson 0 Box
Northeastern 0 at Colgate 3 Box
Union 5 at Maine 2 Box
Massachusetts 4 at Michigan State 3 Box
Ohio State 1 at Miami 2 Box
Boston College 6 at RIT 2 Box
Ferris State 0 at St. Lawrence 2 Box
UMass Lowell 3 at Quinnipiac 3 OT Box
USA Under-18 Team 4 at Boston University 6 Box
American International 2 at Holy Cross 3 Box
Omaha 3 at Western Michigan 0 Box
New Hampshire 1 at Michigan 2 Box
Bowling Green 4 at Alabama Huntsville 1 Box
Minnesota Duluth 6 at Minnesota State 2 Box
Wisconsin 1 vs Northern Michigan 4 Box
Air Force 1 vs Alaska Anchorage 4 Box
North Dakota 7 at Colorado College 2 Box
Rensselaer 1 at Denver 4 Box
Penn State 3 at Alaska 4 Box
space
UPCOMING SCHEDULE
Tuesday, October 21
Connecticut
at Quinnipiac
7:00 ET
Friday, October 24
Robert Morris
at Army
7:00 ET
Massachusetts
at Northeastern
7:00 ET
Colorado College
at Boston College
7:00 ET
Bowling Green
at Clarkson
7:00 ET
Alaska Anchorage
at Maine
7:00 ET
Merrimack
at Mercyhurst
7:00 ET
Holy Cross
at Penn State
7:00 ET
Bentley
at Rensselaer
7:00 ET
Colgate
at Sacred Heart
7:00 ET
St. Cloud State
at Union
7:00 ET
Michigan
at UMass Lowell
7:00 ET
USA Under-18 Team
at Cornell
7:00 ET
Alberta
at Yale
7:00 ET
Canisius
at American International
7:05 ET
Michigan Tech
at Ferris State
7:07 ET
Alaska
at Western Michigan
7:07 ET
Michigan State
at Boston University
7:30 ET
St. Lawrence
at Miami
7:30 ET
Niagara
at Notre Dame
7:30 ET
Northern Michigan
at Lake Superior State
7:37 ET
Denver
at Minnesota Duluth
7:00 CT
Alabama Huntsville
at Minnesota State
7:07 CT
Providence
at North Dakota
7:30 CT
RIT
at Air Force
7:00 MT
Bemidji State
at Minnesota
8:00 CT
Saturday, October 25
Colgate
at Sacred Heart
3:00 ET
Robert Morris
at Army
7:00 ET
Connecticut
at Vermont
7:00 ET
Massachusetts
at Boston College
7:00 ET
Michigan
at Boston University
7:00 ET
Alaska Anchorage
at Maine
7:00 ET
Merrimack
at Mercyhurst
7:00 ET
Niagara
at Notre Dame
7:00 ET
Bentley
at Rensselaer
7:00 ET
St. Cloud State
at Union
7:00 ET
Michigan State
at UMass Lowell
7:00 ET
Colorado College
at New Hampshire
7:00 ET
Carleton
at Cornell
7:00 ET
Alberta
at Dartmouth
7:00 ET
Canisius
at American International
7:05 ET
Michigan Tech
at Ferris State
7:07 ET
Northern Michigan
at Lake Superior State
7:07 ET
Alaska
at Western Michigan
7:07 ET
Bowling Green
at Clarkson
7:30 ET
Denver
at Minnesota Duluth
7:00 CT
Bemidji State
at Minnesota
7:00 CT
Providence
at North Dakota
7:00 CT
St. Lawrence
at Miami
8:05 ET
Alabama Huntsville
at Minnesota State
7:07 CT
RIT
at Air Force
7:00 MT
Sunday, October 26
Holy Cross
at Penn State
12:00 ET
Brown
at Dartmouth
5:00 ET